Festynowe szaleństwa

Sie 10, 2017 by

Festynowe szaleństwa

latoCzas wakacji i lata – to wiele okazji do wzięcia udziału w różnych atrakcjach na powietrzu organizowanych przez miasta, gminy, wsie itd. Generalnie imprezki są bezpłatne i dostępne dla każdego – więc towarzystwo może być różne. Ale nie ma co się przejmować – trzeba brać co dają;)

Spędzałam cały tydzień nad morzem i działo się tam wiele… od zespołów w knajpkach grających do kotleta, po koncerty wieczorne np w Domu Whisky – aż w końcu po imprezy miejskie, gdzie trafiłam na całkiem fajne gwiazdy:)
Wczoraj w Porcie Rybackim występowała Sylwia Grzeszczak – którą po prostu uwielbiam! Fantastyczna dziewczyna ze świetnym głosem. Bardzo lubię jej piosenki – zresztą jak było widać – nie tylko ja! Ponieważ sam port to mało miejsca – to zabezpieczono taki teren trawiasty płytami tymczasowymi i można było spokojnie przejść suchą nogą po całym terenie (fajne te płyty – jakby ktoś szukał – polecam – https://www.vittex.pl/realizacje/)  Sam koncert też bardzo fajny – nic tylko się dobrze bawić!
Warto korzystać z takich bezpłatnych atrakcji! Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu na spędzenie wieczoru. Łyk kultury – zamiast telewizora!

Related Posts

Tags

Share This