Mój pierwszy zespół

Lut 5, 2016 by

Mój pierwszy zespół

muzykaKrzysia poznałam przez przypadek;) Słyszałam go tu i tam – był moim guru muzycznym:) Kiedyś podszedł do mnie i powiedział, że zapytał kogoś z kim warto pograć – i usłyszał odpowiedz, że ze mną;) I tu mogę z ręką na sercu powiedzieć, że dzięki niemu rozwinęłam się właśnie w taki sposób i poszłam tą muzyczną drogą.

Znajomość z Krzysiem i kilka zagranych razem dźwięków sprawiło, że trafiłam do pewnego zespołu, grającego muzykę irlandzką. Nie miałam żadnego doświadczenia w tego typu dźwiękach, a tak naprawdę chłopacy (bo w zespole była tylko płeć męska) postawili mnie na scenie i kazali dogrywać do nich. To była pierwsza próba – która była również pierwszym występem. Potem trochę poćwiczyliśmy i zaczęliśmy coraz częściej grać.

Ta grupa spotykała się raz na jakiś czas, żeby wspólnie zagrać koncert. Nie byli to muzycy, którzy na co dzień grali i czerpali z tego zyski. Ale to się powoli zaczynało zmieniać. Za zespół poważnie zabrał się jeden z chłopaków – Paweł – i zaczął umawiać coraz więcej występów, za które dostawaliśmy kasę;)

Related Posts

Tags

Share This