Przeprowadzka

Wrz 12, 2016 by

Przeprowadzka

Rozpoczęcie studiów na akademii muzycznej wiązało się z koniecznością przeniesienia się do innego miasta. Zaczynałam więc dorosłe życie – już nie pod garnuszkiem mamusi:-) Postanowiłam wynająć jakieś mieszkanko z koleżanką, którą poznałam na egzaminach do Akademii Muzycznej.

Zamiast kupować nowe meble – wzięłam swoje dotychczasowe. W przeprowadzce pomogła mi firma – http://www.rwtrans.pl Całe zamieszanie trwało jakieś 4 dni – od spakowania rzeczy w domu – do rozłowalizkiżenia się w nowym miejscu. Rozpoczynałam nowe życie – więc na nowo trzeba było się urządzić:-)

Studiowanie w gronie naprawdę bardzo dobrych muzyków było super zabawą i dało mi bardzo dużo doświadczenia i nowych znajomości. Właściwie można by powiedzieć – że studiowanie jak studiowanie – bardziej imprezy i wspólne grania, których było bardzo dużo na każdym kroku. Razem graliśmy, razem bawiliśmy się, razem tworzyliśmy nową muzykę. Nawet polubiłam jazz.

Muszę przyznać, że rozwinęłam się dzięki uczelni bardzo mocno. Nie tylko wokalnie, również grałam dużo na skrzypach i ogólnie poznawałam tajniki komponowania, aranżacji, dyrygowania i wielu innych dziedzin, o których wcześniej nie miałam pojęcia:-)

Related Posts

Tags

Share This