Urządzamy próbownię:)

Paź 7, 2015 by

Urządzamy próbownię:)

studio nagrańPróbowanie? Wiem, że to mało gramatyczne – ale dokładnie o to chodzi! Musimy z zespołem urządzić sobie jakieś pomieszczenie do organizacji prób – żeby całego tego sprzętu muzycznego nie wozić z miejsca na miejsce (samo rozłożenie perkusji trwa jakieś pół godziny – więc szkoda czasu…).

W każdym razie basista ma dużo miejsca w swoim garażu, więc postanowiliśmy tam przewieść kilka mebli – żeby było na czym siedzieć – i już! Kupiliśmy rogówkę (na aukcji – za grosze) – przywiozła nam to firma transport z Warszawy- www.transerwis.pl. Do tego mały stolik – urządziliśmy się tam całkiem przytulnie:) Kupiliśmy kawę, herbatę, kilka opakowań ciastek – więc też będzie coś do przegryzienia. Teraz można siedzieć nad nowym materiałem na płytę;)

A nie mówiłam??? Dostaliśmy dofinansowanie z gminy na wydanie płyty! Dlatego trzeba działać! I to szybko… Mamy trzy miesiące na przygotowanie dwunastu kawałków – zarys już jest, ale pracy przed nami bardzo dużo! Trzymajcie więc kciuki! Potrzebna nam WENA! Po tym czasie wchodzimy do studia nagrań…

Related Posts

Tags

Share This